Strony WWW dla biur nieruchomości jako wydajne narzędzie sprzedażowe

Serwis 17 maja 2021

Dawniej prowadząc biuro nieruchomości, trzeba było być widocznym na ulicy i w prasie. Teraz mamy internet, więc musisz posiadać własną witrynę i reklamować się w sieci. Idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz robić to jak należy są strony WWW dla biur nieruchomości. To estetyczne i przyjazne w odbiorze szablony, z których stworzysz swoją wizytówkę i zbierzesz leady sprzedażowe.

Po co są strony WWW dla biur nieruchomości?

Obecnie większość Klientów poszukuje nieruchomości przez Internet. Przegląda portale ogłoszeniowe, olx.pl, allegro.pl, czy inne tego typu serwisy. Wielu z nich trafia także na strony WWW biur nieruchomości. Szczególnie gdy poszukują oni swojego przyszłego M w Google. Żeby znaleźli Twoją ofertę, to musisz się wcisnąć między wyniki tej wyszukiwarki oraz inwestować w reklamy. Inaczej nie pokażesz Klientom tego, co dla nich masz i nie zarobisz. Tak więc, odpowiadając na pytanie z nagłówka: strony WWW dla biur nieruchomości są potrzebne, by być widocznym i dzięki temu zwiększać obroty.

Strona internetowa pod klucz, czyli zacznij zarabiać od razu

szablon strony internetowej dla biura nieruchomości

Kiedy zastanawiasz się jaką stronę WWW wybrać dla swojego biura nieruchomości, to z pewnością przejrzysz ofertę firm, które takowe robią na zamówienie. Jest to rozwiązanie drogie, ale w zamian możesz otrzymać profesjonalną witrynę, która jest bardzo ładna. Jednak będzie ona uboga w funkcje dla biur nieruchomości, które przecież Ci się przydadzą. Owszem takie strony WWW dla biur nieruchomości można uzupełnić o dodatkowe rozwiązania, ale z pewnością będzie to droga usługa. Zawsze warto szukać złotego środka, a takim są strony WWW od ASARI.

Jest to usługa, która zawiera w sobie gotowe szablony kilkunastu stron internetowych, które uzupełnione są przydatnymi rozwiązaniami dla biur nieruchomości. Otrzymujesz niejako witrynę pod klucz, której obsługa nie wymaga znacznej wiedzy informatycznej. Wystarczy, że zmienisz logo i zdecydujesz się na układ kolorystyczny, by zacząć działać w sieci. Poniżej dowiesz się, co zyskujesz wybierając strony WWW dla biur nieruchomości od ASARI.

Automatyczny eksport ofert i system CRM dla biur nieruchomości

Strony WWW dla biur nieruchomości muszą być estetyczne i proste w obsłudze. To dostajesz, wybierając ASARI WWW, ale w przypadku tej branży przydatna jest także integracja na poziomie: system CRM dla biur nieruchomości – witryna. Kiedy masz ASARI CRM i naszą usługę WWW, to jest łatwiej. Każda oferta, która trafi do Twojej bazy danych, zostanie umieszczona na stronie. Ten automatyczny eksport ofert pozwoli stworzyć ze swojego miejsca w sieci własny portal z ogłoszeniami. Dzięki temu pracownik nie musi poświęcać zbyt wiele czasu na pokazanie nieruchomości, gdyż system robi to za niego.


Jednocześnie decydując się na strony WWW dla biur nieruchomości od ASARI, to zyskujesz dwa bardzo przydatne rozwiązania. Pierwszym z nich jest Kreator Ofert. Dzięki niemu stworzysz atrakcyjne wzory do prezentowania swoich nieruchomości. Określisz m.in. jakie informacje się przy nich pojawią.  Dodasz również stemple promocyjne, zdjęcia i wideo, a także umieścisz opcję wirtualnego spaceru. Nasze strony WWW dla biur nieruchomości wyposażyliśmy również w opcję budowania wyszukiwarek ofert. System CRM dla biur nieruchomości ASARI zapewnia bazę ofert, a Ty wybierasz jakich rzeczy może szukać Klient. Dostosujesz okno wyszukiwania do rodzaju budynków, które proponujesz i ułatwisz odwiedzającym zapoznanie się z całą ofertą.